Prosinec

Prosinec ve školní družince začal přehlídkou čertů, které jsme vytvořili z papíru jako zápich a také si je namalovali při grafomotorickém cvičení. Dokonce jsme opravdové chlupaté čerty s hodným andělem a Mikulášem viděli  na vlastní oči.

V dílničce Andělské zvonění při Dnu otevřených dveří jsme si vyrobili svícen z jablka a veselý vánoční stromeček. Upekli jsme si cukroví, přičemž hodně pomáhal Ruda, ten  cukroví i slepil a nazdobil. Na vánoční besídce, která byla spojena s "Čajováním", jsme ochutnali zimní čaj a jedli vánoční cukroví a přitom poslouchali koledy.

V roce 2018 přejeme všem pohodový rok.

tn_obrazek_7553.png

tn_obrazek_7552.png